Basen

Basen często wskazuje na kłopoty w miłości. Jeśli kąpiesz się w publicznym basenie, a wokół ciebie pływają inni ludzie, ukazuje to poczucie stłamszenia uczuciowego, mętlik, ograniczone możliwości.

Jeśli kąpiesz się w basenie z dwoma osobami przeciwnej płci to również symbol uczuciowego zakłopotania, rozdwojenia w miłości, niezdecydowania. Na tak małym obszarze, w twoich wodach przebywają dwie bliskie twemu sercu osoby.

Basen pokazuje to, na co sobie pozwalamy, na co dajemy przyzwolenie. Ściany basenu to ogrodzenie pola uczuć poddanego prądom podświadomym, tak niebezpiecznego i pełnego tajemnic w naturze, tutaj kontrolowanego przez pole świadomości.

Daje możliwość bezpiecznego kontaktu z tą stroną samego siebie. Pozwala na kontrolę, na obserwację – co dzieje się w moich uczuciach czy nie ma tutaj tłoku, czy woda jest czysta i płynie się dobrze? Czy mam swobodę pływania a może czuję się ograniczony i stłamszony?

Jeśli śni się basen

Jeśli wody w snach mają wiele sposobów przejawiania, woda w basenie przedstawia uczucia poddane społecznym normom. A więc wydane na krytykę i obserwację innych.

Brudny basen ukazuje związek, który spotka się z brakiem akceptacji ze strony otoczenia.

Basen z czystą wodą, w której pływasz swobodnie ukazuje czyste, uczciwe życie uczuciowe. Symbolizuje pewien „luksus” jawnych, dających radość, bezpieczeństwo i spełnienie uczuć.

Kąpać się w basenie pełnym dzieci oznacza nerwowość. Ta nieograniczona ilość możliwości i oczekiwań pola uczuciowego prowadzi do zamętu.

Basen nie musi mówić o uczuciach w związku, choć uczucia zazwyczaj są skondensowane właśnie na nim. Może wskazywać ogólny stan pola uczuciowego. Samo jego pojawienie się podpowiada, że może za bardzo ograniczyłeś pole uczuciowe i nie pozwalasz sobie na wypłynięcie na szerokie wody i porządne zanurkowanie w głąb siebie.

Zwróć uwagę, jak czujesz się przebywając w basenie. Widzieć siebie z przyjaciółmi jest dobrą oznaką. Obserwujesz wtedy życie uczuciowe związane właśnie z nimi. Jeśli dobrze się bawisz i czujesz swobodnie, oznacza, że tak się czujesz w towarzystwie tych ludzi.

Dobrze jest też kąpać się w basenie z ukochaną osobą, dzieckiem lub nieznajomą osobą. Byleby nie było w nim tłoku. Taki oniryczny basen wymaga czystych wód i nie dopuszcza zgromadzeń. Każda inna osoba obok was oznacza energię intruza. Kogoś kto wpływa na waszą wewnętrzną, uczuciową relację.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *