Usługi i cennik

Zapraszam do skorzystania z moich usług. Poniżej opis usług i cennik.


kwiaty_polne_rozwoj_osobowosci_tlumaczenie_snow
Krzak róży – symbol rozwoju osobowości.

Usługi i cennik:

 • Tłumaczenie snu: 50-70 zł (w zależności od długości snu, proponowaną wycenę podaję zawsze przed rozpoczęciem tłumaczenia).
  To szczegółowa interpretacja Twojego sennego marzenia. Pomoże Ci zrozumieć sen i uzyskać odpowiedź na nurtujące pytania.

 • Tłumaczenie snu – pakiet 5 snów: 200 zł
  Możesz przesłać 5 snów do tłumaczenia jednorazowo, lub przesyłać je stopniowo, w dowolnym czasie.

 • Indywidualna sesja ze snem: 70 zł
  Podczas indywidualnej sesji ze snem spotykamy się online. Wspólnie wchodzimy w sen, by odkryć jego znaczenie. Proszę tutaj o wcześniejsze przesłanie mi treści snu.

 • Praca ze snami: 350 zł/ miesiąc
  Pracę ze snami polecam w przypadku snów trudnych, powtarzających się, koszmarnych lub poruszających tematy, z którymi sobie nie radzisz. Praca ze snem pomaga zrozumieć przekaz snu i odnaleźć jego źródło w swoim życiu. Wskazać, nazwać problem. Następnie, poprzez ćwiczenia, staramy się przestawić sposób postrzegania danego wydarzenia lub odczuwania emocji z nim związanych.

 • Kurs Tłumaczenia Snów – podstawowy: 600 zł (6 lekcji)
  Podczas kursu nauczysz się podstaw tłumaczenia snów. Pokażę Ci, gdzie szukać ważnych informacji oraz w jaki sposób poszukiwać znaczeń symboli.

 • Kurs Tłumaczenia Snów – zaawansowany: 1500 zł (11 lekcji)
  Będziemy słuchać Twoich snów, tłumaczyć je i starać się zrozumieć ich wewnętrzne mechanizmy i strukturę. A tym samym – strukturę Twojej psychiki (czytaj: duszy). Podczas kursu nauczysz się podstaw tłumaczenia snów oraz umożliwisz sobie samodzielną pracę nad nimi. Kurs mieści 11 lekcji i trwa około 3 miesiące.

 • Analiza wewnętrznej męskości i kobiecości na podstawie treści snów: 200 zł
  Analiza opiera się na systemie ciała duchowego i umiejscowionych w nim czakr. Czakry i ich specyfikę dzielę na męskie i żeńskie ze względu na energię, które przesyłają. Badanie pozwala określić ich działanie i blokady.

  Numer konta bankowego: 16 1050 1214 1000 0022 9716 2162

Skontaktuj się ze mną przez formularz kontaktowy lub mail: interpretacjasnow@gmail.com