Usługi i cennik

Zapraszam do skorzystania z moich usług. Poniżej opis usług i cennik.


Usługi i cennik:

 • Tłumaczenie snu: 40-90 zł (w zależności od długości snu, proponowaną wycenę podaję zawsze przed rozpoczęciem tłumaczenia).
  To szczegółowa interpretacja Twojego sennego marzenia. Pomoże Ci zrozumieć sen i uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania.

 • Indywidualna sesja tłumaczenia snu online: 90 zł/ 60 minut
  Podczas indywidualnej sesji ze snem spotykamy się online. Wspólnie wchodzimy w sen, by odkryć jego znaczenie. Proszę tutaj o wcześniejsze przesłanie mi treści snu.

 • Indywidualna sesja tłumaczenia snu: 120 zł/ 60 minut
  Podczas indywidualnej sesji ze snem spotykamy się na żywo. Wspólnie wchodzimy w sen, by odkryć jego znaczenie. Proszę tutaj o wcześniejsze przesłanie mi treści snu.

 • Kurs Tłumaczenia Snów: 1400 zł (12 lekcji)
  Podczas kursu dowiesz się tego, czego nauczyłam się przez około 20 lat pracy ze snami. Pokażę Ci, jak i gdzie poszukiwać znaczeń, jak tłumaczyć język nieświadomości. Opowiem Ci o ezoterycznych wymiarach snu, o możliwościach płynących z pracy ze snem.

 • Analiza wewnętrznej męskości i kobiecości na podstawie treści snów: 250 zł
  Analiza opiera się na systemie ciała duchowego i umiejscowionych w nim czakr. Czakry i ich specyfikę dzielę na męskie i żeńskie ze względu na energię, które przesyłają. Badanie pozwala określić ich działanie i blokady.

  Numer konta bankowego: 16 1050 1214 1000 0022 9716 2162
kwiaty_polne_rozwoj_osobowosci_tlumaczenie_snow
Krzak róży – symbol rozwoju osobowości.

Skontaktuj się ze mną przez formularz kontaktowy lub mail: interpretacjasnow@gmail.com