Sny ciała duchowego

Sny duchowe

sny te są zazwyczaj niewiarygodnie kolorowe i piękne, zupełnie niepowtarzalne. Rzadkie. Otwierają nas na wszechświat, obcowanie z kosmosem. Przenoszą w poprzednie wcielenia, pozwalają wcielać w inne formy życia (metempsychoza), przenoszą w inne wymiary, planety, na statki kosmiczne. Tutaj możemy spotkać Duchowych Opiekunów, Anioły, naszych przodków, którzy dbają o nas i doradzają nam w naszym rozwoju, tutaj doznajemy uzdrowienia (przypadki uzdrowienia przez sen). Całkowicie zaciera się granica między jawą a snem, mamy wewnętrzne przekonanie, że te spotkania odbyły się naprawdę, tylko w innym, sennym wymiarze. Często skupiają się na odczuciach, przepływie myśli a nie na obrazie.

Senojowie, Aborygeni oraz wiele innych, rdzennych ludów różnych kontynentów, podczas praktyk magicznych z rozmysłem szukali wejścia w sen duchowy aby spotkać się z przodkami, opiekunami, zwierzętami mocy i korzystać z ich mądrości.

Sny te koją nas i generują w naszych sercach uczucie harmonii i miłości, zupełnego spokoju.

Często rozpoczynają się podróżą w głąb ziemi lub w górę, w gwiazdy – podróż windą, rakietą, samolotem, wędrówka górska. Takie podróże zapowiadają podróż w głąb ciał duchowych.