Praca ze snem

Praca ze snem

Pracę ze snami polecam w przypadku snów trudnych, powtarzających się, koszmarnych lub poruszających tematy, z którymi sobie nie radzisz. Praca ze snem pomaga zrozumieć przekaz snu i odnaleźć jego źródło w swoim życiu. Wskazać, nazwać problem. Następnie, poprzez ćwiczenia, staramy się przestawić sposób postrzegania danego wydarzenia lub odczuwania emocji z nim związanych. Tworzymy własną, oczekiwaną przez Ciebie, przyjazną i bezpieczną wersję wydarzeń, przeobrażając fabułę snu, a tym samym jego energie w Tobie. Potem już tylko obserwujemy zmiany w życiu i w snach.

Przebieg:

Zawiera 4 godzinne konsultacje miesięcznie. Zaczynamy od wykonania wstępnej, pełnej analizy wybranego snu (sen inicjacyjny) i dobrania odpowiedniej dla Ciebie wizualizacji. W ten sposób inicjujemy współpracę i nakreślamy temat naszej dalszej pracy.

Dalsze działanie polega na Twoich ćwiczeniach wizualizacji oraz dzieleniu się ze mną „snami uwikłanymi” – wplecionymi w treść problemu (wyczujesz to) i pojawiającymi się pod wpływem ćwiczeń. Wszystko z taką częstotliwością, jaka Ci odpowiada. Ma to za zadanie skondensować treść marzeń sennych wokół jednego tematu i pozwolić w miarę szybko go przepracować.

Praca ze snami – 400 zł/ miesiąc

Wizualizacja

Wizualizacje mają za zadanie wnieść do Twojego wnętrza oczekiwane zmiany. Ich treść (wizualizacji) wykonuję sama, ale zawsze uzgadniam ją z Tobą. Zmieniamy ją wraz z procesem. Wizualizację wykonujesz sama/ sam. Przypomina to „snucie marzeń” – zmieniamy bolesną, nieprzyjemną treść snu na wyzwalającą i przyjazną. To metoda nieinwazyjna, mająca na celu stworzyć w Twoim mózgu nowe połączenia neuronowe. A w efekcie przynieść ukojenie i pomóc w przezwyciężaniu trudności.

Aby rozpocząć pracę ze snem, napisz do mnie: interpretacjasnow@gmail.com

lub przez formularz: