Indywidualna sesja tłumaczenia snu – online

Podczas indywidualnej sesji ze snem spotykamy się online. Wspólnie wchodzimy w sen, by odkryć jego znaczenie. Tłumaczymy ten komunikat. Zastanawiamy się, co dalej? Co chcesz zrobić z tą wiedzą, którą właśnie zyskujesz? Czy stanie się materiałem, który tę zmianę sprowadzi? Czy można zrobić coś więcej?

Podczas sennej sesji otwieramy się na to, z czym przychodzisz i czego szukasz. Jeśli odpowiedź znajduje się w snach, podczas sesji zapewne ją odnajdziemy.

Cena: 90 zł/ 60 minut

Jak to wygląda? Ty opisujesz swój sen jak najdokładniej i przesyłasz do mnie. Umawiamy się na termin spotkania. Spotykamy się przed ekranem, w cichej i bezpiecznej przestrzeni. Opowiadasz mi o sennym zdarzeniu, śnie, snach, swoich wrażeniach, odczuciach… A następnie wspólnie szukamy jego znaczenia, omawiamy symbole, Twoje skojarzenia, nawiązując do Twojej codzienności. Rozmawiamy z nieświadomością.

Sesja ze snem pozwala poruszyć kilka wątków, motywów, snów jednocześnie – podczas jednej rozmowy.

 Umów się ze mną na senną sesję: kontakt lub skorzystaj z formularza: 


  Sesja ze snem ma wymiar terapeutyczny. W spokoju i pełnej akceptacji słuchamy i przyjmujemy nieświadome treści. Robimy to z intencją, by włączyć je do życia świadomego, a tym samym odnaleźć harmonię, dodatkową energię i sens płynące z zasymilowania tego, co mówi z naszego wnętrza.

  Dla kogo sesja ze snem?

  Taką formą spotkania ze snem polecam przede wszystkim tym, którzy wolą mówić, rozmawiać, niż pisać i czytać. Jeśli jesteś taką osobą (słuchowcem, kinestetykiem), więcej korzyści wynosisz z rozmowy. Łatwiej jest Ci się skoncentrować i skonkretyzować swoje odpowiedzi czy pytania.

  Polecam ją również tym, którzy są znużeni koszmarami, trudnymi snami i potrzebują zmiany.

  Tym, którzy potrzebują porozmawiać o konkretnym motywie, wątku, symbolu, co do którego mają intuicję, że znaczy coś więcej, ale natrafienie na ślad znaczenia jest bardzo trudne. W rozmowie ze mną będzie łatwiej go odnaleźć.

  Ale sesja jest doskonała również dla tych wszystkich, którzy chcą przybliżyć się do swoich snów, poznać własną metodę odczytywania znaczeń. Których interesuje senne życie i chcą aktywnie w nim uczestniczyć.

  Co będziemy robić podczas sennej sesji?

  Podczas indywidualnej sesji rozglądamy się po sennych przestrzeniach śniącego. Oglądamy stan jego wnętrz, przyglądamy się przebywającym tam istotom, przedmiotom i zdarzeniom. Określamy sens i przekaz sennego obrazu.

  Jeśli sen jest proroczy, staramy się rozwikłać jego znaczenie. W ten sposób można odpowiednio wcześnie dowiedzieć się o czekających nas trudnościach lub wielkich wydarzeniach (jak ciąża, nowy związek, praca, dom, rozstanie, śmierć).

  Będziemy używać:

  • metody swobodnych skojarzeń
  • zwykłych skojarzeń i amplifikacji
  • analizy poszczególnych symboli
  • możemy użyć elementów psychodramy: wcielania się w pojawiające się we śnie przedmioty i osoby, oddanie im głosu
  • wizualizacji mającej na celu zmianę negatywnych elementów snu, ich przeobrażenie.

  Korzyści:

  Podczas sesji zyskujesz zrozumienie przesłania płynącego ze snu. Przez zrozumienie harmonizujesz procesy, które w Tobie zachodzą. Odczytujesz komunikat napisany specjalnie dla Ciebie przez nieświadomość. A przede wszystkim zbliżasz się do siebie, do tego, co się w Tobie dzieje. Czujesz, że jesteś na swoim miejscu.

  Przed sesją proszę o przesłanie mi zarysu tego, czego będzie dotyczyła nasza sesja. Jeśli to konkretny sen – szczegółowego opisu snu. Jeśli konkretnego motywu, przeżyć sennych – wystarczy zarys.

  Umów się na senną sesję, w tym celu skontaktuj się ze mną kontakt.