O mnie

Kinga Kościak – tłumaczka snów

Tłumaczka snów. Język snów, senne zjawiska, tajemnice i możliwości ukryte w warstwie nieświadomości fascynują mnie, od kiedy pamiętam. Jako dziecko śniłam świadomie, a sny z dzieciństwa pamiętam do dziś. Wciągało mnie to, nieskończony, przepełniony nieznanymi mocami i ingerencjami świat ducha.Kinga Kościak

Wiedzę ezoteryczną zdobywałam wśród snów, stanów oobe, snów świadomych, książek, medytacji i własnych doświadczeń. Moje teksty dotyczące snów można znaleźć w „Nieznanym Świecie”, „Tarace”. W 2020 r. opublikowałam książkę o snach pt. „Atlas snów”. Pomagam zrozumieć sny i komunikaty z wewnątrz nas, prowadzę kursy i warsztaty mające na celu poprawę komunikacji z nieświadomością oraz lepsze rozumienie zjawiska i języka śnienia.

Z wykształcenia jestem literaturoznawczynią, ukończyłam studia doktoranckie z literaturoznawstwa, pasjonuje mnie symbol, język, słowo i to, co daje w połączeniu z otwartością, empatią, czułością i wyobraźnią. W 2022 roku ukazał mój tomik poetycki pt. „Nikita. Opowieści o czarownicy, wilku i snach”. Piszę. Uwielbiam teatr, literaturę i wszystko, co przepełnione nieświadomym, wyobraźnią i symboliką.

tłumaczenie snów_migdał_analiza
Każda rzecz i zjawisko ma swoje znaczenie psychiczne, swoją wartość. Migdały (Amygdalus communis) ilustr. z Medical Botany (1836) wykonana przez Johna Stephensona and Jamesa Morssa Churchilla.

Stronę o tłumaczeniu snów utworzyłam w 2010 roku.

Dziedzina, którą się zajmuję, jest nadal dość niszowa, sny funkcjonują często jako „marzenia”, a ludzie żyją odsunięci od swojej duchowości. Szukam rozwiązań, by nam ją przybliżać – poprzez sny. Nazwałam siebie tłumaczką snów i pomagam podążać ich ścieżką.

Sny pomagają nam stać się pełnymi. Znaleźć harmonię i spokój przez dotarcie do swojej prawdziwej istoty. Umożliwiają przyjrzenie się swojemu stanowi, emocjom, myślom, talentom czy traumom. Ale nie tylko, podróż przez nieświadomość przenosi nas do świata, który nie ma ograniczeń ani końca, ma za to korzenie zdarzeń i ich konsekwencji. Świat snu to świat duszy, a im bardziej otwarty na ich ścieżkę śniący, tym głębiej mogą go poprowadzić.

Jeśli chcesz zrozumieć swój sen, skończyć kurs tłumaczenia snów, zorganizować warsztaty lub nawiązać inną formę sennej współpracy – jestem gotowa.

Kinga Kościak – tłumaczka snów


„Czyż nie wszystkim ludziom jest wiadome, że Bóg może objawiać się człowiekowi najlepiej poprzez sen?”

Tertulian

Bartosz Kazibudzki
Bartosz Kazibudzki
2022-04-15
poleca
Pasja i rzetelność. Polecam
Olga Mielnikova
Olga Mielnikova
2022-03-30
poleca
Jestem pod olbrzymim wrażeniem dokładności, staranności i zaangażowania w interpretacje snu. W moim przypadku sen wydawał się być prosty w interpretacji, zdawało mi się ze niemalże oczywisty ale myśl o tym śnie nie opuszczała mnie, postanowiłam wiec poprosić o pomoc w jego interpretacji. Okazuje się, ze tyle szczegółów, tyle naszych osobistych przeżyć, odczuć ma olbrzymie znaczenie. Zwykły sennik a już tym bardziej internetowy nie da Wam nawet połowy wglądu w sens i znaczenie snu. Polecam !
Basia Poch
Basia Poch
2020-05-03
poleca
bardzo duża wiedza wykraczająca poza wszelkie standardy, życzliwość i profesjonalizm oraz pełne zaangażowanie. DZIĘKUJĘ ????????????
Renata Ata
Renata Ata
2019-01-19
poleca
ogólnie pouczające.Dziękuję
Roksana Vikaluk
Roksana Vikaluk
2019-01-17
poleca
Wspaniała, wyjątkowa, wysoce interesująca i pomocna strona, z głębokimi, pełnymi życzliwości i profesjonalizmu przemyśleniami i opisami.
Jakub Grajek
Jakub Grajek
2018-09-08
poleca
Osoba z duzym 15letnim doświadczeniem i jeszcze dłuższą pasją. Rzadko spotykany profesjonalizm i zaangażowanie. Zdecydowanie polecam !!!
Alis Czerwińska
Alis Czerwińska
2018-09-05
poleca
Polecam, wiarygodne źródło!????
Mal Boj
Mal Boj
2018-09-04
poleca
Polecam!!! Niezwykle trafna interpretacja! Warto się przekonać co znaczą Twoje sny!
Wojciech Kościak
Wojciech Kościak
2018-09-04
poleca
Profesjonalna i zaskakująco trafna analiza moich snòw. Korzystam z pomocy Lucid Dream dość regularnie gdyż nie radzę sobie z interpretacją marzeń sennych. Doskonały kontakt, możliwość zadania dodatkowych pytań. Jeśli szukasz odpowiedzi na pytania dotyczące snòw to jest to właściwy adres. Polecam serdecznie!
Aneta Cyran
Aneta Cyran
2018-09-04
poleca
Korzystam od czasu do czasu, zawsze dobry i miły kontakt. Tłumaczenia dokładnie opisane, polecam :-)