O mnie

Kinga Kościak – tłumaczka snów

Kinga Kościak – tłumaczenie snów

Tłumaczka snów, bo tłumaczeniem snów zajmuję się od kilkunastu lat. Tajemnice i możliwości ukryte w warstwie nieświadomości fascynują mnie, od kiedy zetknęłam się z tym pojęciem. Jako dziecko śniłam świadomie i dobrze zapamiętywałam sny. Tak jest do dzisiaj.

Z wykształcenia jestem filologiem polskim, ukończyłam studia doktoranckie z literaturoznawstwa. Od kiedy sięgam pamięcią, interesowały mnie symbole, język i przejawy działania nieświadomości.

Wiedzę ezoteryczną zdobywałam w szkole psychotronicznej im. J. Ochorowicza, a także wśród książek, podczas medytacji i własnych doświadczeń. W 2020 r. ukazała się moja książka pt. „Atlas snów”. Moje teksty dotyczące snów można znaleźć w „Nieznanym Świecie”, „Tarace”, nie tak dawno (końcem 2021 roku) wywiad ze mną ukazał się we „Wróżce”, udzielałam również konsultacji do artykułu w „Zwierciadle”.

tłumaczenie snów_migdał_analiza
Każda rzecz i zjawisko ma swoje znaczenie psychiczne, swoją wartość. Migdały (Amygdalus communis) ilustr. z Medical Botany (1836) wykonana przez Johna Stephensona and Jamesa Morssa Churchilla.

Stronę o tłumaczeniu snów prowadzę od 2010 roku.

Ponieważ dziedzina, którą się zajmuję, jest niszowa, musiałam sama szukać rozwiązań, w jaki sposób przybliżać ją innym. Nazwałam siebie tłumaczką snów i trzymam się tego dziwnego, ale na swój sposób pięknego określenia.

Osoby, którym pomogłam, tłumacząc sny, utwierdzają mnie w przekonaniu, że tłumaczenie snów i wiedza płynąca z onirycznej sfery, są istotną dziedziną życia każdego z nas. Sny pomagają lepiej zrozumieć swoje uczucia, emocje i motywacje, znaleźć harmonię i spokój przez dotarcie do ich źródeł, często umożliwiają przewidzenie konsekwencji swoich wyborów, odkrycie prawdziwych intencji bliskich osób czy przewidzenie czekającej na śniącego przyszłości.

Czerpię z tego, co robię, ogromną satysfakcję.

Tłumaczę swoje sny.

Sama niezmiennie i z ciągłą fascynacją analizuję swoje sny. Na ile to możliwe przy małym dziecku, ćwiczę świadome śnienie oraz dbam o jakość snów. Wiąże się to z higieną duchową, której zachowanie w dzisiejszych czasach wymaga szczególnych poświęceń. Wciąż odkrywam kolejne warstwy znaczeń sennych obrazów i zdarzeń, poszerzam wiedzę i dzięki Wam zdobywam nowe doświadczenia, tak potrzebne, by poznawać kolejne metody odczytań.

Jeśli chcesz zrozumieć swój sen, przejść ze mną przez kurs tłumaczenia snów lub skorzystać z innej proponowanej przeze mnie pomocynapisz do mnie.

Kinga – tłumaczka snów


„Czyż nie wszystkim ludziom jest wiadome, że Bóg może objawiać się człowiekowi najlepiej poprzez sen?”

Tertulian