Referencje

Bartosz Kazibudzki
Bartosz Kazibudzki
2022-04-15
poleca
Pasja i rzetelność. Polecam
Olga Mielnikova
Olga Mielnikova
2022-03-30
poleca
Jestem pod olbrzymim wrażeniem dokładności, staranności i zaangażowania w interpretacje snu. W moim przypadku sen wydawał się być prosty w interpretacji, zdawało mi się ze niemalże oczywisty ale myśl o tym śnie nie opuszczała mnie, postanowiłam wiec poprosić o pomoc w jego interpretacji. Okazuje się, ze tyle szczegółów, tyle naszych osobistych przeżyć, odczuć ma olbrzymie znaczenie. Zwykły sennik a już tym bardziej internetowy nie da Wam nawet połowy wglądu w sens i znaczenie snu. Polecam !
Basia Poch
Basia Poch
2020-05-03
poleca
bardzo duża wiedza wykraczająca poza wszelkie standardy, życzliwość i profesjonalizm oraz pełne zaangażowanie. DZIĘKUJĘ ????????????
Renata Ata
Renata Ata
2019-01-19
poleca
ogólnie pouczające.Dziękuję
Roksana Vikaluk
Roksana Vikaluk
2019-01-17
poleca
Wspaniała, wyjątkowa, wysoce interesująca i pomocna strona, z głębokimi, pełnymi życzliwości i profesjonalizmu przemyśleniami i opisami.
Jakub Grajek
Jakub Grajek
2018-09-08
poleca
Osoba z duzym 15letnim doświadczeniem i jeszcze dłuższą pasją. Rzadko spotykany profesjonalizm i zaangażowanie. Zdecydowanie polecam !!!
Alis Czerwińska
Alis Czerwińska
2018-09-05
poleca
Polecam, wiarygodne źródło!????
Mal Boj
Mal Boj
2018-09-04
poleca
Polecam!!! Niezwykle trafna interpretacja! Warto się przekonać co znaczą Twoje sny!
Wojciech Kościak
Wojciech Kościak
2018-09-04
poleca
Profesjonalna i zaskakująco trafna analiza moich snòw. Korzystam z pomocy Lucid Dream dość regularnie gdyż nie radzę sobie z interpretacją marzeń sennych. Doskonały kontakt, możliwość zadania dodatkowych pytań. Jeśli szukasz odpowiedzi na pytania dotyczące snòw to jest to właściwy adres. Polecam serdecznie!
Aneta Cyran
Aneta Cyran
2018-09-04
poleca
Korzystam od czasu do czasu, zawsze dobry i miły kontakt. Tłumaczenia dokładnie opisane, polecam :-)

Wasze opinie i podziękowania

 • Po Pani analizach kilku moich snów czuję coś w rodzaju zbawienia – to tak, jakby brakujący, od dawna poszukiwany bardzo ważny element całości się nagle odnalazł. Przybliżyłam się sama do siebie: teraz czuję, że pewne akcenty mojego odbioru życia i siebie samej w nim przestawiają się. Jest to nowe, bardzo ciekawe odczucie. Uczucie uleczające. Wielce dziękuję Pani! – 20.05.2017, R.V.
 • Przeczytałem Pani tłumaczenie snu i jestem pod ogromnym wrażeniem. Sam nigdy bym nie dostrzegł  tylu szczegółów, jak to zrobiła Pani. Wszystko co Pani o mnie napisała się zgadza. Dziękuję. 30.07.2016 T.B.
 • Dziękuję! Naprawdę! I co więcej – myślę, że wiem, że to trafna interpretacja:)) A już NA PEWNO: bardzo mi potrzebna. 25.05.2016 N.
 • No to może nie będę wyważona jak eremita. o ja pierdolę! (…) Dziękuję pięknie !!!! 29.04.2015 Ma.
 • Kinga, dzięki bardzo :-). Myślę, że jest dokładnie tak jak napisałaś..:-) (…)W każdym razie dziękuję raz jeszcze i absolutnie chce się uczyć o snach u Ciebie.:-)!! 19.04.2015 Wi.
 • Witaj, jak zwykle czytam Twoje opisy z zapartym tchem 😉 niesamowite ile wyczytać można z nawet urywku snu… postaram się 'odrobić zadanie domowe’… potrzebne mi wyciszenie a o to ostatnio trudno… – 17.04.2015 Ag.

Opnie sprzed 2015 roku:

 • Bardzo Pani dziękuję 😉 Może to i nie jest zbyt skomplikowane, ale bardzo lubię korzystać z Pani porad. Spokojnego wieczoru – 02 października 2014 R-R
 • Cała prawda. Nie myślałam, że w tak krótkim śnie, gdzie nie ma żadnych symboli, gdyż ich zwyczajnie nie pamiętam, jest Pani w stanie tak trafnie zinterpretować sen. Dziękuję Pani bardzo. Pozdrawiam serdecznie 🙂 – 03 września 2014, W.
 • Bardzo dziękuje, bardzo trafna interpretacja! Na pewno skorzystam jeszcze z Pani usług! Jeszcze raz dziękuję – 08 sierpnia 2013 R-R.
 • Dzięki… Bardzo dużo niosą Twoje tłumaczenia… jesteś niesamowita. Mam małe pytanko, czy w tłumaczeniu symboli należy brać pod uwagę również takie 'codzienne’ skojarzenia, takie z jakby potocznych wyrażeń, jak np. kochać się jak króliki, stąpać po kruchym lodzie? Bo nie wszystko można znaleźć/wyczytać z sennika… intuicja i wyobraźnia ma tu chyba też swoje znaczenie… Poczytam to sobie ze spokojem i zrozumieniem. Ale na tę chwilę jestem pod wrażeniem 🙂 – 22 lipca 2013 A.
 • No, no… „dobra” jesteś, naprawdę. Mniej więcej, ale raczej mniej, tak właśnie odbierałam te sny. …czyli rozterki i wątpliwości i nieuchronność zmian…tak żyję od jakiegoś roku. Ale nie piszę tego ze smutkiem, raczej ekscytacją i pełnym nadziei oczekiwaniem… Jeszcze raz dziękuję – 31.05.2013 K.P.
 • Dobry wieczór, przepraszam za brak kontaktu ale byłam odcięta od sieci. Przede wszystkim chcę Ci bardzo podziękować za to, co zrobiłaś. Jestem zszokowana, jak osoba całkiem mi obca opisała moje życie na podstawie snu. 13.05.2013 K.K.
 • Dobry wieczór, chciałabym Pani podziękować za przesłanie interpretacji mojego snu. Bardzo mnie wzruszył, a jednocześnie rozjaśnił widzenie. Poczułam spokój:) Jeszcze raz bardzo dziękuję. Pozdrawiam serdecznie. Coś czuję, że się jeszcze odezwę… M.H, 07 05 2013
 •  Opinie sprzed 2013 roku:

 • Twój 'przepis’ na wyleczenie się z T. podziałał… Za co jeszcze raz serdecznie dziękuję. Pojawił się w moim życiu nawet ktoś, dla kogo moje serce się roziskrzyło… Niestety, tylko na chwilkę… no ale może jeszcze życie da nam szansę… Od czasu pracy z tym 'przepisem’ nie pamiętam snów… czasem jakieś 'strzępki’… może moja psychika odpoczywa (?) Jeszcze nie wszystko z innych 'tematów’ naprawione, heheh, ale staram się… I pewnie jeszcze się zgłoszę do Ciebie. Wszystkiego dobrego 🙂 – A. 24 grudnia 2012 r.
 • o żesz, potwierdziło się. – M. 05.10.2012 r.
 • Dziękuję za analizę, nie wiedziałam, że są one aż takie czytelne dla osób takich jak Pani. Nie jestem zaskoczona samą treścią, czułam, że mój umysł ciągle trawi jakiś problem. Bardzo dziękuję za analizę i uważam, że nieprzypadkowa jest ta cała sytuacja. Uważam, że tłumaczenia snów powinno uczyć się w szkołach aby każdy człowiek miał możliwość wglądu w samego siebie:) życie nie koniecznie po tym było by łatwiejsze ale na pewno bardzie zrozumiałe. – EW. 01 października 2012 r.
 • Jak tak czytam i czytam twoją interpretację to ona naprawdę się zgadza, wow jestem w szoku; racjonalny ze mnie człowiek a tu takie zdziwienie.  Nadal jeszcze nie ochłonąłem. – 09 sierpnia 2012 r.
 • Pani Kingo! Witam i dziękuję za poświęcony mi czas jaki spędziła Pani na analizie mojego snu, a właściwie „serca”. Jestem niesamowicie zaskoczona tym, jak bardzo sen odzwierciedla nasze prawdziwe „Ja” i jestem pełna podziwu dla Pani jako człowieka, który potrafi to zrozumieć i trafnie odczytać oraz przekazać.Dziękuję i cieszę się, że w tym zabieganym świecie istnieją jeszcze tacy ludzie, którzy potrafią i chcą pochylić się nieco dłużej nad drugim człowiekiem. Przeczytałam dokładnie całą analizę moich snów, każde zdanie które przeczytałam jest prawdą! – 24 lipca 2012 r.

I jeszcze kilka opinii:

 • Dzięki wielkie za odpowiedź 🙂 Dla mnie to niesamowite, co piszesz… Dar masz wielki. Idealnie wczułaś się w moją psychikę, przeżycia itd… To, co mi opisałaś jest dla mnie wielkim skarbem. Trudno to wyrazić słowami, ale pewnie to czujesz 😉 Fajnie, że trafiłam niby 'przypadkiem’ na Twoje namiary… I chętnie poczytam książki, o których wspominasz…  – 27.04.2012
 • Witam, pewnie powtórzę się jak niejedna osoba – ale jestem w szoku. Czuję się jakby Pani mnie znała bardziej niż wszystkie osoby dookoła. To co Pani napisała na podstawie mojego snu  – to jest jak prawda wydobyta na wierzch. Niektórych rzeczy nawet sama nie potrafiłam nazwać po imieniu, teraz już wiem jak wytłumaczyć to drugiej osobie tak żeby uchwyciła sedno rzeczy. Wiem dlaczego, ale nadal nie wiem jak. Jak sobie z tym poradzić…. Posiada Pani niesamowite zdolności. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam – 17.01.2012
 • Właśnie skończyłam czytać. Interpretacja jest niemalże idealna. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Dziękuję! Po raz kolejny. I dziękować nie przestanę, bo bardzo mi to pomogło. Jestem tym bardziej wdzięczna, że interpretacja jest wykonana naprawdę… kurcze. Idealnie. Dziękuję za poświęcony czas. – 09.01.2012
 •  Opinie sprzed 2012 roku:

 • Bardzo dziękuję za tak obszerną interpretację. Teraz jestem trochę spokojniejsza. Nie przypuszczałam, że sny mogą odzwierciedlać wszystko to co się w koło nas dzieje, również to co się dzieje w naszych głowach. Zawsze wierzyłam w to, że sny coś przepowiadają, tylko nigdy nie potrafiłam odczytać tak do końca znaczenia moich snów. Często szukałam odpowiedzi w sennikach w internecie i tak właśnie trafiłam na stronkę z Twoją interpretacją, bardzo się z tego cieszę i na pewno jeszcze napiszę do Ciebie jak znowu mi się coś przyśni co będzie mnie martwić. Pozwolisz, że podam Twojego maila mojej siostrze i żonie mojego kuzyna, one też często szukają odpowiedzi w internecie na temat swoich snów. Jeszcze raz dziękuję pozdrawiam Cię serdecznie. – M.
 • Właśnie przeczytałam Pani interpretacje moich snów. Chciałam bardzo podziękować,za pracę jaką Pani włożyła w tą interpretacje,to wszystko się zgadza. Jeszcze nikt tak wyczerpująco i dokładnie nie opisał moich snów. Jestem Pani bardzo wdzięczna za pomoc i dobre słowo jakie otrzymałam. Pani też jest wspaniałą i pomocną kobietą. Jeszcze raz ślicznie dziękuję i życzę samych sukcesów w życiu. Ps. Mam jeszcze jedno pytanie, czy kiedyś jak będzie dręczył mnie jakiś sen będę mogła skierować się z interpretacją do Pani? – A.
 • Naprawdę chciałbym Ci bardzo podziękować za interpretację mojego snu. Zaskoczyła mnie ona, nie przypuszczałem że te sny mogą mieć aż takie głębokie znaczenie. – P.
 • Dziękuję bardzo za interpretacje… robi wrażenie i faktycznie, po lekturze dała mi mocno do myślenia – wiele rzeczy bardzo trafionych. Dziękuje za pomoc i poświęcony czas. 🙂 – K.
 • Jestem pod wrażeniem opisu, ba można tu śmiało powiedzieć o talencie. Jeszcze raz dziękuję bardzo serdecznie, i jeśli kiedyś jeszcze przyśni mi się coś co szczególnie zapamiętam pozwolę sobie skorzystać z adresu, jeśli można rzecz jasna, pozdrawiam serdecznie – Iza
 • I jeszcze starsze opinie:

 • Jestem pozytywnie zaskoczona. Dużo z tego co piszesz znajduje swoje odzwierciedlenie w moim życiu.. ”Jeśli chcesz, mogę Ci więcej napisać o tym, co myślę że mogłoby Ci pomóc – taka pomoc na poziomie snów.” – bardzo bym o to prosiła, jeśli znajdziesz dla mnie czas – Basia
 • Serdecznie dziękuję za pomoc i tak zgadzało się wszystko. Co do drzewa to było duże i wręcz niewyobrażalnie zielone i pełne wręcz nierealne i teraz wiem dlaczego ( a przynajmniej tak mi się zdaje). – M.
 • Jestem bardzo zaskoczony. Pozytywnie. Nie wiem czy pisałem, ale zdecydowałem się na interpretację bardziej z ciekawości aniżeli licząc na to, że coś mi przyniesie. Dziękuję za Twe słowa. Kłaniam się. – G.I.
 • Jeśli chodzi o interpretację to bardzo wiele się zgadza. Chwilami czułam się obnażona. Dziękuję, że byłaś moim drogowskazem 🙂 swoją drogą ciekawa forma pomocy psychologicznej – interpretacja snów. – S.
 • Dziękuję Ci bardzo. Tak to co napisałaś jest prawdą, podświadomość-wielka siła. – Ania
 • Dziękuje bardzo. Zaskoczyła mnie ta analiza bo jest bardzo głęboka. Cieszę się, ze trafiłam na Ciebie. Pozwolę sobie pewnie jeszcze nie raz skorzystać z Twojej rady. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję 🙂 – Ewa
 • Bardzo dziękuje za odpowiedź i muszę się zgodzić z tym co pani napisała bo pracuje nad rozwojem osobistym i właśnie. Sposób mojego zachowania różni się od poprzedniego wizerunku i może dlatego takie sny. Niemniej jednak zmierzam w dobrym kierunku 🙂 Jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas. – Mi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *