Książka Atlas Snów

Atlas snów – rodzaje snów i ich interpretacja. Z książki dowiesz się, w jaki sposób tłumaczyć sny w oparciu o symbolikę tarota czy energię czakr.

Pod koniec stycznia 2020 r. w księgarniach pojawiła się moja pierwsza książka dotycząca tłumaczenia snów. Zgromadziłam w niej dużo istotnych informacji zebranych przez lata pracy ze snami. Oprócz rozdziałów mówiących o pracy nad sennymi marzeniami, zróżnicowanym kulturowo podejściu do nich, o tym, co na temat snów mówi nauka, poruszyłam też temat tarota, yin yang, tao czy czakr oraz pracy ze snami. Sporo w niej również o znaczeniach podstawowych sennych obrazów – miejsc, postaci, zwierząt czy przedmiotów.

Mam nadzieję, że jest interesująco.

„Człowiek od zawsze próbował zrozumieć, czym są sny i skąd się biorą. Dzięki nim mógł wejrzeć w głąb siebie i lepiej poznać własną naturę. Książka pomoże ci zrozumieć komunikaty wysyłane przez nieświadomość – sferę pełną ukrytych obrazów i treści o archetypicznym rodowodzie. Dzięki niej nauczysz się tłumaczyć i kontrolować swoje sny, a także spojrzysz na siebie w świat w sposób, o którym ci się nawet nie śniło…”.

atlas snów

Zapraszam do czytania.

Poniżej umieszczam linki do księgarni internetowych, gdzie udało mi się ją znaleźć. Książkę można także kupić u mnie, przynajmniej na razie można 🙂 Napisz do mnie w tej sprawie – kontakt.

Empik: https://www.empik.com/atlas-snow-kosciak-kinga,p1236106272,ksiazka-p

Dobre Książki: https://dobreksiazki.pl/atlas-snow-kinga-kosciak,p620107

Livro: https://livro.pl/atlas-snow-kosciak-kinga-sku1236106272.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 + 2 =