Praca ze snem

Praca ze snem

Pracę ze snami polecam w przypadku snów trudnych, powtarzających się, koszmarnych, poruszających tematy, z którymi sobie nie radzimy. Praca ze snem pomaga najpierw zrozumieć przekaz snu, zaakceptować go i odnaleźć jego źródło w swoim życiu. Następnie, poprzez ćwiczenia, staramy się przestawić sposób postrzegania danego wydarzenia i odczuwania emocji z nim związanych na taki, aby nie był już bolesny dla śniącego. I nie tworzył bolesnych snów.

Przebieg: Zaczynamy od wykonania wstępnej, pełnej analizy wybranego snu (sen inicjacyjny) i dobrania odpowiedniego dla ciebie ćwiczenia (najczęściej wizualizacji). W ten sposób inicjujemy współpracę i nakreślamy temat pracy. W kolejnej fazie będziesz przekazywać mi sny pojawiające się pod wpływem ćwiczeń – z taką częstotliwością, jaka ci odpowiada. Ma to za zadanie skondensować treść marzeń sennych wokół jednego tematu i pozwolić w miarę szybko go przepracować.

Praca ze snami – 350 zł/ mc

Wizualizacje mają za zadanie wnieść do twojego wnętrza harmonię i pozytywne zmiany. Ich treść uzgadniam zawsze z tobą. Wizualizację wykonujesz sam/a. Przypomina to „snucie marzeń” – zmieniamy bolesną, nieprzyjemną treść snu na wyzwalającą i przyjazną. To metoda nieinwazyjna, mająca na celu przynieść ukojenie i pomóc w przezwyciężaniu trudności.

Aby rozpocząć pracę ze snem – napisz