Indywidualna sesja ze snem

Podczas indywidualnej sesji ze snem rozmawiamy, wchodzimy w sen, odkrywamy jego znaczenie, zastanawiamy się, co dalej? Co chcesz zrobić z tą wiedzą? Czy posłuży Ci do zmiany? Czy stanie się materiałem, który tę zmianę sprowadzi?

Podczas sennej sesji otwieramy się na to, z czym przychodzisz i czego szukasz. Jeśli odpowiedź znajduje się w snach, podczas wspólnej sesji zapewne ją odnajdziemy.

Cena: 100 zł

Jak to wygląda? Spotykamy się przed ekranem, w cichej i bezpiecznej atmosferze. Ty przynosisz swoje dary lub bagaż, zależnie od poczucia. Opowiadasz o sennym zdarzeniu, śnie, snach i od tej chwili pracują już one w obu osobach, Tobie i mnie. Jak drożdżowe ciasto powiększają swoją objętość, nabierają znaczeń, a my je odławiamy, wyjaśniamy, by móc wprowadzić te porady w życie. Zdać sobie sprawę z prawd ukazanych przez sen, zaakceptować coś trudnego lub przeciwnie – nabrać siły do przemiany (by przestać śnić stały motyw, podobny koszmar, itp.). Sesja ze snem pozwala poruszyć kilka wątków, motywów, snów jednocześnie – podczas jednego spotkania.

 Umów się ze mną na senną sesję: kontakt. 

Sesja ze snem ma wymiar terapeutyczny. W spokoju i pełnej akceptacji słuchamy i przyjmujemy nieświadome treści. Robimy to z intencją, by włączyć je do życia świadomego, a tym samym odnaleźć harmonię, dodatkową energię i sens płynące z zasymilowania tego, co do nas mówi, a często woła, z naszego wnętrza.

Dla kogo sesja ze snem?

Taką formą spotkania ze snem polecam przede wszystkim tym, którzy wolą mówić, rozmawiać, niż pisać i czytać. Jeśli jesteś taką osobą (słuchowcem, kinestetykiem) więcej korzyści wynosisz z rozmowy. Łatwiej jest Ci się skoncentrować i skonkretyzować swoje odpowiedzi czy pytania.

Polecam ją również tym, którzy są znużeni koszmarami, trudnymi snami i potrzebują zmiany.

Tym, którzy potrzebują porozmawiać o konkretnym motywie, wątku, symbolu, co do którego mają intuicję, że znaczy coś więcej, ale natrafienie na ślad znaczeń jest bardzo trudne. W rozmowie łatwiej jest go odnaleźć.

Ale sesja jest doskonała również dla wszystkich, którzy chcą się przybliżyć do swoich snów, poznać swoją metodę odczytywania znaczeń. Których interesuje senne życie i chcą aktywnie w nim uczestniczyć.

Co będziemy robić podczas sennej sesji?

Podczas indywidualnej sesji rozglądamy się po sennych przestrzeniach śniącego. Oglądamy stan jego wnętrz, przyglądamy się przebywającym tam istotom, przedmiotom i zdarzeniom. I staramy się napisać opowieść.

Jeśli sen jest proroczy, próbujemy rozwikłać jego znaczenie, w ten sposób można odpowiednio wcześnie dowiedzieć się o czekających nas trudnościach lub wielkich wydarzeniach (jak ciąża).

Będziemy używać:

  • opowieści
  • wyobraźni
  • metody swobodnych skojarzeń
  • zwykłych skojarzeń i amplifikacji
  • analizy poszczególnych symboli
  • możemy użyć elementów psychodramy: wcielania się w pojawiające się we śnie przedmioty i osoby, oddanie im głosu
  • wizualizacji mającej na celu zmianę negatywnych elementów snu, ich przeobrażenie.

Podczas sesji zyskujesz zrozumienie przesłania płynącego ze snu, harmonizujesz procesy, które w Tobie zachodzą, odczytujesz komunikat napisany specjalnie dla Ciebie przez nieświadomość. A przede wszystkim zbliżasz się do tego, co się w Tobie dzieje, jesteś na swoim miejscu.

Przed sesją proszę o przesłanie mi zarysu tego, czego będzie dotyczyła nasza sesja, może to być opis snu, motywu, przeżyć sennych.

Umów się na senną sesję, w tym celu skontaktuj się ze mną kontakt.