Tłumaczenie snu

Tłumaczenie snu –

to konkretna, szczegółowa analiza i interpretacja sennego marzenia. Tłumaczy jego sens, przekaz, często pokazuje również wewnętrzne mechanizmy śniącego, wskazuje na elementy w psychice, nad którymi należy pracować.

Cena: 65 zł (zależnie od długości snu może się zmienić, wycenę podaję przez rozpoczęciem tłumaczenia).

Każde tłumaczenie snu piszę w jasny, obrazowy sposób i podchodzę do niego indywidualnie. Nie pomijam żadnych elementów, wiedząc, że każdy szczegół, każdy symbol i jego powiązanie z resztą symboli posiada własne, odrębne znaczenie. O symbole indywidualne dopytuję śniącego. Możesz mieć pewność, że niczego nie pominę, a w razie czego dopytam i uzgodnię z tobą szczegóły.

To twój sen i żeby go zrozumieć, jesteś potrzebna/ potrzebny ty!

Jeżeli sen informuje, nad czym należy pracować (koszmar, elementy wzbudzające strach, poczucie niemocy), wtedy, na życzenie śniącego, dołączam do tłumaczenia pomocną wizualizację, która może pomóc wprowadzić w życie potrzebną zmianę. Wizualizacja oparta jest na śnie, ale zmienia jego treść na afirmacyjną, budującą. Wizualizację należy powtarzać przed zaśnięciem. Dobrze wytłumaczony sen pozwala zintegrować świadomość z treściami nieświadomymi, co w efekcie przynosi poczucie zrozumienia, harmonii i wewnętrznego spokoju.

Aby wytłumaczyć i zrozumieć swój sen, napisz do mnie: analiza snu

Gotową analizę snu wysyłam e-mailem.