Rower - sennik

Rower - sennik

Rower to symbol męski, aktywny, związany z energią Yang.

Rower mówi o sile woli i wytrzymałości. O panowaniu nad ciałem, pożądaniem, pragnieniami i zaprzęgnięciu ich do pracy nad sobą - w celu osiągnięcia wyższych celów.

• Napędzany siłą mięśni traktuje o pokonywaniu trudności dzięki własnej wytrwałości i determinacji. Poruszany za pomocą nóg mówi o umiejętności wyznaczania sobie celów i kierunków, w których chcemy się rozwijać. Sprzyja podejmowaniu decyzji i konsekwentnej realizacji.

• Rower pomaga przemieszczać się z miejsca na miejsce. Pojawiając się w snach mówi o osiągnięciu wewnętrznej satysfakcji, osiąganiu upragnionego stanu uczuciowego, emocjonalnego, intelektualnego, duchowego. Umożliwia zmianę miejsca pobytu, czyli obecnego stanu ducha na taki, który nam odpowiada.

• Pedałownie - synchronizacja półkul, jednoczenie marzeń z realnymi możliwościami.

• Rowerem pokonujemy krótsze trasy i jesteśmy na nich zdani tylko na siebie – wskazuje na dojrzałość, którą osiągamy przez własną mądrość i dyscyplinę, siłę i wytrzymałość. Nie zaś przez okoliczności zewnętrzne.

• Poprzez pozycję jaką się przyjmuje jadąc na nim – często wiąże się z seksualnością.

Rower - poszczególne znaczenia:

Widzieć dziecinny rowerek lub jeździć na nim – twoje ambicje są spełniane w dziecinny, infantylny sposób. Naucz się rozsądniej podejmować decyzje, rzetelnie i realistycznie oceniać sytuację i w dojrzały sposób dążyć do osiągania celów. Obrana strategia jest zdana na niepowodzenie ponieważ bujasz w obłokach i żywisz się fantazjami. Skłania do realizmu.

Jeździć na rowerze - osiągać dojrzałość i wewnętrzne rozeznanie czego chcemy, co nam służy a co nie. Wskazuje na zrównoważenie (zachowanie równowagi), moc, stabilność.

Radosna jazda na rowerze - może mówić o przelotnej miłości, radosnych chwilach, a także przyjemnościach alkowy.

Tak jak prowadzisz rower, tak poruszasz się przez życie. Jeśli prowadzisz pewnie, lekko – osiąganie danego celu nie sprawia dużego trudnu, możesz spodziwać się sukcesu. Jeśli ciężko – spodziewaj się trudności, które jednak przezwyciężysz jeśli nie zejdziesz z roweru (nie poddasz się trudnościom).

Kolor roweru i jego stan mówi o sposobie w jaki osiągamy obrane cele (uczuciowe, zawodowe), otoczenie mówi o sferze z jaką są związane, okoliczności wskazują na zdarzenia wokół osiąganego celu.

Jeśli jedziesz z kimś - kieruje wami wspólne pragnienie, chęć, motywacja.

Jeśli ktoś wiezie cię na rowerze - ta osoba motywuje cię i wspomaga w osiągnięciu harmoni, stabilizacji, sięgnięciu po własną moc.

Lecz jeżeli robi to wbrew tobie - uważaj na tyranów i dyktatorów, którzy zmuszą cię do robienia czegoś wbrew sobie.

Łączy się z tarotową kartą Równowagi i Mocy, także przez szybkość i zmianę - z Kołem Fortuny, z symboliką konia, stóp i nóg.