O mnie

Kinga Kościak – tłumacz snów

Kinga Kościak - tłumacz snówTłumacz snów, bo tłumaczeniem snów zajmuję się od kilkunastu lat. Tajemnice i możliwości ukryte w warstwie nieświadomości fascynują mnie, od kiedy zetknęłam się z tym pojęciem. Jako dziecko śniłam świadomie i dobrze zapamiętywałam sny. Tak jest do dzisiaj. Z wykształcenia jestem filologiem polskim, ukończyłam studia doktoranckie z literaturoznawstwa. Od kiedy sięgam pamięcią, interesowały mnie symbole, język i przejawy działania nieświadomości.

Wiedzę ezoteryczną zdobywałam w szkole psychotronicznej im. J. Ochorowicza, a także wśród książek, podczas medytacji i własnych (nocnych i nie tylko) doświadczeń.

tłumaczenie snów_migdał_analiza
Każda rzecz i zjawisko ma swoje znaczenie psychiczne, swoją wartość. Migdały (Amygdalus communis) ilustr. z Medical Botany (1836) wykonana przez Johna Stephensona and Jamesa Morssa Churchilla.

Stronę o tłumaczeniu snów prowadzę od 2010 roku.

Ponieważ dziedzina, którą się zajmuję jest bardzo niszowa, więc musiałam sama szukać pomysłów na to, w jaki sposób ją przybliżać innym ludziom. Nazwałam siebie tłumaczem snów i trzymam się tego dziwnego, ale pięknego określenia.

Osoby, którym pomogłam, tłumacząc sny, utwierdzają mnie w przekonaniu, że tłumaczenie snów i wiedza z tej dziedziny są bardzo ważną i twórczą sferą życia. Sny pomagają lepiej zrozumieć swoje uczucia, emocje i motywacje, a czasem także przewidzieć konsekwencje swoich wyborów, czekającą na nas przyszłość.

Czerpię z tego, co robię, ogromną satysfakcję.

Tłumaczę też swoje sny.

Sama niezmiennie i z ciągłą fascynacją analizuję swoje sny, staram się ćwiczyć świadome śnienie oraz dbać o jakość snów. Wiąże się to oczywiście z higieną duchową, której zachowanie w dzisiejszych czasach wymaga szczególnych poświęceń. Wciąż odkrywam kolejne warstwy znaczeń sennych obrazów i zdarzeń, staram się poszerzać swoją wiedzę, zdobywać nowe doświadczenia i poznawać kolejne metody odczytań. Jeśli chcesz zrozumieć swój sen, przejść ze mną przez kurs tłumaczenia snów lub skorzystać z innej proponowanej przeze mnie pomocynapisz do mnie.

Kinga – tłumacz snów


„Czyż nie wszystkim ludziom jest wiadome, że Bóg może objawiać się człowiekowi najlepiej poprzez sen?”

Tertulian